ZABEZPIECZENE NAROŻNIKÓW ŚCIAN

Ochronne nakładki na ściany to najlepszy sposób na zabezpieczenie narożników ścian przed zniszczeniem, zabrudzeniem lub ukryciem powstałych już uszkodzeń. Amortyzują one uderzenia, przez co zapobiegają naruszeniom konstrukcji ścian i całego budynku. Zastosowanie zabezpieczenia narożników ścian szczególnie polecane jest w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, szczególnie w przypadku hal produkcyjnych, czy magazynów, w których istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia narożników maszynowo.

Niemniej jednak zabezpieczenia narożników ścian uznanie znajduje także w miejscach mniej narażonych na uszkodzenia mechaniczne, ale mocno uczęszczanych: szkołach, urzędach, czy szpitalach. W obu przypadkach wysoka jakość wykonania oraz łatwy montaż zapewniają użyteczność na długie lata.

Kauczukowe zabezpieczenie narożników
Kauczukowe zabezpieczenie narożników ścian

Kauczukowe i piankowe zabezpieczenia narożników absorbują uderzenia w narożniki budynków hal produkcyjnych i magazynowych. Model na profilu stalowym posiada powłokę kauczukową zdejmowaną w przypadku zużycia bez konieczności demontażu profilu. Model z zaokrąglonym narożnikiem oferuje zwiększoną ochronę dzięki dużej grubości użytego kauczuku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)