WIATY PRZYSTANKOWE


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wiaty przystankowe. Wszystkie wiaty zaprezentowane w naszej ofercie, są już z pewnością Państwu dobrze znane, gdyż ze względu na ich jakość wykorzystywane są w większości miast w Polsce.

wiata przystankowa Conviviale
Wiata przystankowa Conviviale

Wiata charakteryzuje się nowoczesnymi i łagodnymi liniami. Idealna propozycja dla nowoczesnych miast. Dzięki modułowemu systemowi wiata Conviviale może być zamontowana w każdym miejscu. Posiada wiele opcji dodatkowych jak oświetlenie LED, gabloty reklamowe, ławki, boczne szyby.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata przystankowa Province
Wiata przystankowa Province

Wiata z elementami ozdobnymi. Rurki okrągłe aluminowe. Szyba tylna i szyby boczne do wyboru. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz. Wersje z gablotą lub podświetlanym kasetonem zamiast jednego boku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata przystankowa łukowa
Wiata przystankowa Łukowa

Elegancka i zarazem prosta. Dostępne są dwie długości. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianki boczne ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym, ilość do wyboru. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie. Wersje z gablotą lub podświetlanym kasetonem zamiast jednego boku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata przystankowa Wenecja
Wiata przystankowa Wenecja

Nowoczesna wiata o smukłej linii i lekkości konstrukcji. Dzięki małej głębokości może być zamontowana na wąskich chodnikach. Dostępne są dwie długości i wiele opcji ścian bocznych lub podświetlanych gablot. Kolor do wyboru. Słupki stalowe. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata przystankowa Mediolan
Wiata przystankowa Mediolan

Dwa rozmiary wiat: 2,5 i 5 m. Dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu z filtrem UV. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata przystankowa Primium
Wiata przystankowa Primium

Bardzo nowoczesna wiata. Doskonała na lotniska i w inne miejsca użyteczności publicznej. Długość 3 m. Dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Słupki stalowe, zadaszenie wykonane z poliwęglanu komorowego. Oszalowanie boczne i tylne wykonane ze szkła hartowanego.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
totem przystankowy
Totem przystankowy

Idealne i estetyczne rozwiązanie na wyróżnienie przystanku autobusowego oraz umieszczenie informacji o kursujących liniach i rozkładach jazdy. Totem jedno i dwustronny.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj