WYPOSAŻENIE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

 
kolorowy stół dla dzieci
Stół dla dzieci

Miejsce odpoczynku i zabawy dla dzieci. Żywe i wesołe kolory. Stół drewniany ze stelażem stalowym. Dostępny w dwóch wersjach: wielokolorowy i jednokolorowy.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
kolorowe ławki dla dzieci
Ławki Mora i Silaos

Ławki mają obniżoną wysokość siedziska (390 / 290 mm) dzięki czemu są wygodne dla najmłodszych uczniów / przedszkolaków. Dostępne wersje jednokolorowe i wielokolorowe. Ławki wykonane z drewna dębowego, certyfikowanego PEFC.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty świat zwierząt

Wesołe i kolorowe gabloty ze zwierzętami, które udekorują przestrzenie przeznaczone dla małych dzieci. 6 wzorów do wyboru. Magnesy gratis. Idealne do wywieszenia menu stołówki, przepisów wewnętrznych, godzin otwarcia, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zamek bezpieczeństwa z 2 kluczami.
Gabloty zwierzęta. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Gablota Ryba. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”gablota
Gabloty drzewko

Gablota Tradition jest również dostępna w wersji drzewka ze słupem drewnianym lub stalowym. Wesoły i oryginalny nośnik informacji, który przyciąga uwagę nie tylko dzieci. Dwie wersje: ścienna oraz na słupku – dekor w kształcie pnia drzewa. Magnesy gratis.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
szkolna bariera linea
Szkolne bariery Linea

Maksymalne bezpieczeństwo i zabawny wygląd barier szkolnych. Wypełnienie siatką, na siatce możliwość umieszczenia zdobienia (wąż, krokodyl, dinozaur). Gałki wykończeniowe oraz reszta bariery w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
barierki drogowe szkolne
Barierki szkolne

Pełna równowaga pomiędzy maksymalnym bezpieczeństwem i zabawnym wyglądem. Bariera jest wypełniona siatką i posiada wysoką poprzeczkę zwiększającą bezpieczeństwo. Kolorowe modele dekoracyjne do bariery zapewniają dobry nastrój dzieciom. Do wyboru 6 modeli dekoracji w 5 kolorach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
kolorowe kosze na śmieci
Kolorowe kosze na śmieci dla szkół

Komponują się z innymi kolorowymi produktami Procity dla szkół i przedszkoli. Kosze z drewna certyfikowanego FSC. Pojemności 35 i 40 litrów.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
flagi wewnętrzne
Flagi wewnętrzne

Idealne do szkół, biur, sal konferencyjnych urzędów lub firm. Dostępne w trzech wariancjach: 1,2 lub 3 masztowe.
Flagi państw Unii Europejskiej. Wykonane z poliestru niciowego który gwarantuje fladze wytrzymałość na rozerwanie. Dostępne w 6 wymiarach dla każdego z 27 państw członkowskich (+ Szwajcaria) i dla flagi Unii Europejskiej.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
maszt fasadowy
Maszt fasadowy (ścienny)

Maszty fasadowe. Uchwyty dla 1, 2 lub 3 flag. Maszty 2 i 3 metrowe. Wykonane z aluminium lakierowanego na biało. Dostarczony z czarną gałką, z kołkiem oraz z nierdzewnym karabińczykiem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata do szkół
Wiata XXL

Chroni uczniów przed opadami. Może służyć jako wiata rowerowa lub na szafki. Wiatę można powiększać za pomocą modułów dodatkowych.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
stojak rowerowy do szkoły
Stojak rowerowy Trombone

Umożliwia mocowanie zarówno rowerów jak i skuterów czy motocykli. Dzięki zapięciu do ramy nie ma ryzyka kradzieży przez odkręcenie koła. Dwie wersje: z tabliczką roweru lub bez.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
stojak rowerowy duży do szkoły
Stojak rowerowy 16-miejscowy

Stojak o dużej pojemności, na 8 rowerów z każdej strony, razem na 16 rowerów. Stal galwanizowana, ścianki boczne zielone lakierowane z napisem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
konstrukcja ekspozycyjna do szkoły
Konstrukcja ekspozycyjna

Elegancka krata stalowa regulowana. Do wieszania gablot, rysunków i innych przedmiotów. Ramy z rurek stalowych, w sprzedaży z zaciskami i haczykami służącymi do zawieszenia gablot, wykończenie: malowane, szare, opcjonalnie: podwójne nogi w przypadku umieszczenia każdej kraty osobno.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
blokada parkingowa do szkoły
Blokada parkingowa klasyczna

Blokada wykonana z rurek stalowych galwanizowanych, taśma odblaskowa do przyklejenia. Stopka teleskopowa. System otwierania - zamek cylindryczny. Dodatkowo: klucze identyczne lub klucz trójkątny. Blokada automatyczna. Proste mocowanie do podłoża.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
totem do szkoły
Totemy szkolne

Skutecznie zwiększa czujność kierowców w pobliżu szkoły. W zgodzie z pozostałymi elementami małej architektury miejskiej z gamy Conviviale. Stal malowana na powierzchni ocynku wg naszej palety RAL.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
kosze popielnice do szkoły
Kosze-popielnice

1) TREMIE. Kosz ze stali o dużej odporności. Zbiornik ze stali chromowanej, popielniczka zdejmowana.

2) Kosz - popielnica z pojemnikiem na piasek, lakierowany, kolor kremowy. Zbiornik na piasek wyposażony w ruchomą kratę na niedopałki. System do przyczepienia worka plastikowego.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj