Stojaki rowerowe

W naszej ofercie posiadamy stojaki rowerowe o różnej konstrukcji. Wygodną opcją są stojaki na płytach mocujących do przykręcenia za pomocą śrub. Inną propozycją jest stojak rowerowy do wbetonowania. Dużą funkcjonalność zapewniają stojaki do których można przypiąć ramę roweru. Wszystkie z nich mogą być pomalowane na jeden z wielu kolorów RAL i są odporne na korozję. Posiadają aż 10 lat gwarancji na nierdzewność.
Poradnik jak dobrać stojak rowerowy - wejdź tutaj.

Modułowy stojak rowerowy PROVINCE DWUSTRONNY

modułowy stojak rowerowy
PROVINCE DWUSTRONNY

Ozdobny i funkcjonalny stojak pasujący do wszystkich typów rowerów. Dzięki zastosowaniu łączonych modułów, ilość miejsc na rowery może zostać dostosowana w kombinacjach 6, 12, 18, 24 i więcej miejsc. Pasuje stylistycznie do linii produktów PROVINCE.

Dostępna także wersja jednostronna.

Modułowy stojak rowerowy PROVINCE JEDNOSTRONNY

modułowy stojak rowerowy
PROVINCE JEDNOSTRONNY

Ozdobny i funkcjonalny stojak pasujący do wszystkich typów rowerów. Dzięki zastosowaniu łączonych modułów, ilość miejsc na rowery może zostać dostosowana w kombinacjach 6, 12, 18, 24 i więcej miejsc. Pasuje stylistycznie do linii produktów PROVINCE.

Modułowy stojak rowerowy CONVIVALE

modułowy stojak rowerowy CONVIVALE

Dzięki ukośnemu układowi rowery zajmują o 30% mniej miejsca. Ponadto kierownice rowerów nie zahaczają o siebie. Stojaki wielostanowiskowe jednostronne, dwustronne, o nieograniczonej możliwości przedłużania. Kolory RAL oraz satynowe.

Modułowy stojak rowerowy MERKURY DWUSTRONNY

modułowy stojak rowerowy
MERKURY DWUSTRONNY

Bardzo trwałe stojaki, 10 lat gwarancji na nierdzewność. Jedno- lub dwustronne. Na 3, 6, 12 lub więcej rowerów. Rurka galwanizowana, gałka odlana z aluminium, lakierowana, czarna. Przymocowane na płytach śrubami mocującymi. Stabilne ułożenie rowerów.

Modułowy stojak rowerowy MERKURY

modułowy stojak rowerowy
MERKURY JEDNOSTRONNY

Bardzo trwałe stojaki, 10 lat gwarancji na nierdzewność. Jedno- lub dwustronne. Na 3, 6, 12 lub więcej rowerów. Rurka galwanizowana, gałka odlana z aluminium, lakierowana, czarna. Przymocowane na płytach śrubami mocującymi. Stabilne ułożenie rowerów.

Modułowy stojak rowerowy INFINITE

modułowy stojak rowerowy INFINITE

Ekonomiczny i bardzo wygodny stojak na rowery cena i możliwość rozbudowy stosownie do potrzeb. Ocynk ogniowy lub malowany. Na 3, 5, 7 lub więcej rowerów. Nadaje się do wszystkich typów rowerów, w tym górskich. Możliwość rozbudowy o dowolną liczbę modułów 2-stanowiskowych.

10 lat gwarancji na nierdzewność. Niska cena.

Stojak rowerowy CONVIVALE

stojak rowerowy CONVIVALE

Stojak zaprojektowany tak, by zapewnić lepsze podparcie rowerów, skuterów i motocykli. Dzięki ukośnemu układowi, parkowane pojazdy zajmują 30% mniej powierzchni a kierownice nie zahaczają o siebie. Zwiększone bezpieczeństwo dzięki możliwości przypinania jednocześnie za koło i ramę.

Stojak rowerowy LIZBONA

stojak rowerowy LIZBONA

Stojak zabierający mało miejsca umożliwiający jednoczesne przymocowanie ramy i koła roweru. Rura stalowa ocynkowana ogniowo lub stal malowana na powierzchni ocynkowanej wg naszej palety RAL. Aż 10 lat gwarancji na nierdzewność.

Stojak rowerowy PROVINCE

stojak rowerowy PROVINCE

Nowoczesny stojak rowerowy umożliwiający parkowanie zarówno dużych, jak i małych rowerów. Pasuje stylistycznie do linii produktów PROVINCE.

Stojak rowerowy SILAOS

stojak rowerowy SILAOS

Stojak rowerowy charakteryzujący się prostym i nowoczesnym designem. Pozwala na skuteczne zabezpieczenie roweru, nie zabierając wiele miejsca. Pasuje stylistycznie do linii produktów SILAOS.

Uchwyt rowerowy ścienny

uchwyt rowerowy ŚCIENNY
stały i nastawny

Funkcjonalny uchwyt na rowery nie zajmujący dużo miejsca. Regulowany na boki lub stały. Do bezpośredniego przyczepienia do ściany. Druga wersja na 2 rowery - 2 uchwyty na wsporniku przymocowanym do podłoża. Galwanizowane.

Stojak rowerowy DWUPOZIOMOWY

stojak rowerowy DWUPOZIOMOWY

Dzięki uchwytom umieszczonym na dwóch poziomach, konstrukcja zapobiega zahaczaniu się kierownic i pozwala zaoszczędzić miejsce parkując rowery bliżej siebie. Ponadto stojak może być używany z dwóch stron.

Stojak rowerowy ECO

stojak rowerowy ECO

Funkcjonalny, ekonomiczny i prosty w instalacji stojak na 5 rowerów.

Stojak rowerowy 16-MIEJSCOWY

stojak rowerowy 16-MIEJSCOWY

16-miejscowy stojak rowerowy pozwalający na ustawienie po 8 rowerów z każdej strony.

Stojak rowerowy OPTIMUM

stojak rowerowy OPTIMUM

6-miejscowy stojak rowerowy, który zapewnia stabilne podparcie koła. Opcjonalne, wysokie obręcze pozwalają na przypinanie roweru za ramę, zwiększając bezpieczeństwo.

Barierka rowerowa DUO

barierka rowerowa DUO

Stojaki rowerowe na dwa miejsca, mocny uchwyt koła. Proste przymocowanie zabezpieczenia antykradzieżowego do ramy roweru. 4 gałki do wyboru : City, Agora, Kula, Europa. Stal galwanizowana i kolory według RAL. Przymocowanie poprzez bezpośrednie scalenie z podłożem.

Barierka rowerowa KUB

barierka rowerowa KUB

Nowoczesny stojak rowerowy, dostępny także w wersji z ozdobnym panelem drewnianym. Jego konstrukcja umożliwia łatwe mocowanie rowerów. Pasuje stylistycznie do produktów z linii KUB.

Barierka rowerowa PROSTA

barierka rowerowa
PROSTA / WZMOCNIONA / Z OZNACZENIEM

Elegancki i prosty wygląd stojaków rowerowych. Wykonane ze stali w 3 długościach i 2 średnicach. Wykończenie galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorów RAL.

Barierka rowerowa PROVINCE

barierka rowerowa PROVINCE

Efektowna i elegancka barierka do wszystkich typów rowerów. Pasuje stylistycznie do linii produktów PROVINCE.

Barierka rowerowa TROMBONE 50mm

barierka rowerowa TROMBONE 50mm

Dzięki możliwości przypięcia roweru za ramę i koło, nie ma sposobności kradzieży pojazdu przez odkręcenie koła. Dodatkowo barierka zajmuje bardzo niewiele miejsca i pozwala na parkowanie z dwóch stron.

Barierka rowerowa TROMBONE 60mm

barierka rowerowa TROMBONE 60mm

Klasyczny stojak rowerowy. Dzięki zapięciu do ramy nie ma ryzyka kradzieży przez odkręcenie koła. Rura stalowa śr. 60 mm. Wysokość nad ziemią 900 mm. Powierzchnia ocynkowana ogniowo lub malowana na powierzchni ocynkowanej ogniowo zgodnie z paletą RAL.

Barierka rowerowa WENECJA

barierka rowerowa WENECJA

Solidny i nowoczesny stojak rowerowy, który stanowi praktyczne i wygodne rozwiązanie dla rowerzystów. Panele boczne dekoracyjne dostępne w 3 kolorach. Możliwy montaż wraz z wiatą Wenecja.

rBarieka ochronna U-KSZTAŁTNA 60mm

barierka ochronna U-KSZTAŁTNA 60mm

Barierka służąca do ochrony drzew, włazów, liczników wodnych, hydrantów, itd. Barierkę tworzą rurki stalowe w kształcie litery "u". Galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorów RAL.

Barierka uniwersalna PROSTA 35mm

barierka uniwersalna PROSTA 35mm

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 60 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

Barierka uniwersalna PROSTA 60mm

barierka uniwersalna PROSTA 60mm

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 35 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

Barierka uniwersalna WZMOCNIONA 35mm

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 35mm

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 60 mm i bez poprzeczki.

Barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60mm

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60mm

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerów. Dostępna także wersja 35 mm i bez poprzeczki.

Stojak na HULAJNOGI

stojak na HULAJNOGI

Prosty i elegancki 6-miejscowy stojak przeznaczony specjalnie do mocowania i zabezpieczenia hulajnóg. Posiada automatyczne blokowanie i odblokowywanie za pomocą uchwytu na kierownicę (kłódka nie wchodzi w skład zestawu).

Stojak na MOTOCYKLE

stojak na MOTOCYKLE

Zajmujący mało miejsca stojak idealny do przymocowania motocykla. Dzięki dwóm długościom pasuje do wszystkich rodzajów wiat.

Propozycją gwarantującą lepszą ochronę niż stojaki rowerowe są natomiast wiaty rowerowe. W ten sposób pojazdy są chronione przed opadami atmosferycznymi, a dzięki opcji montażu drzwi zamykanych na kłódkę lub zamek, minimalizowane jest ryzyko kradzieży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wiat i stojaków rowerowych.