O nas

Firma GEMMA powstała w 2008 roku. Jesteśmy na rynku od 10 lat. Od początku naszej działalności dostarczamy elementy małej architektury dla odbiorców na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w sprzedaży i często montażu wiat i stojaków rowerowych, słupków i barier drogowych, blokad parkingowych, itd.
Sprzedajemy też zabezpieczenia hal produkcyjnych i magazynów.
Nasze produkty wyróżnia 30 lat doświadczenia producenta, najwyższa jakość wykonania, gwarancja do 10 lat, wysoka estetyka oraz konkurencyjne ceny.

W ofercie posiadamy wszystkie elementy małej architektury, kontroli dostępu i ochrony PROCITY.
Jesteśmy też dystrybutorem najwyższej jakości luster bezpieczeństwa i kontroli marki VIALUX oraz gablot informacyjnych i reklamowych VITINCOM.

Dlaczego nasze produkty? Opis i zdjęcia linii dekoracyjnych - zobacz tutaj.
Realizacja z montażem
słupki

Nasi klienci - zobacz tutaj.

Zdjęcia wybranych zamontowanych produktów - zobacz tutaj.

Certyfikat dystrybutora zobacz tutaj (pdf).

Naszym Klientom zapewniamy:

Niskie ceny. Zapewniamy Państwu najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Osiągneliśmy to dzięki minimalizacji kosztów własnych. Wszystkie nasze produkty są objęte promocją, ceny są niższe o min. 5%. Ceny są podane na stronie internetowej na kartach informacyjnych produktów.

Szybką i często darmową dostawę na terenie całej Polski. Gdy towar jest na naszym magazynie zamówienie otrzymują Państwo w ciągu 1-3 dni roboczych. Czas i koszt dostawy.

Gwarancje. Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją producenta od 1 roku do 10 lat.
Więcej o gwarancjach.

Montaż. Gdy nie chcą Państwo wykonać go samodzielnie. Nasze ekipy pracują na terenie całego kraju. Zdjęcia zamontowanych produktów - zobacz tutaj.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt