MALOWANIE PASÓW, MALOWARKA DROGOWA

W naszej ofercie znajdują się także praktyczne urządzenia i akcesoria do malowania pasów – malowarka drogowa, wózek do malowania linii oraz szeroki zakres farb. Świetnie nadają się do wszelakich powierzchni utwardzanych zewnętrznych – dróg, parkingów, terenów szkolnych – oraz wewnętrznych – podłóg hal produkcyjnych, magazynów. W kilku słowach – są to urządzenia niezbędne wszędzie tak, gdzie zaistnieje potrzeba namalowania prostych, równych linii. Zarówno malowarka drogowa jak i wózek do malowania linii umożliwiają te czynności i nie są związane ze skomplikowaną obsługą urządzenia.

Prezentowane urządzenia są kompatybilne ze specjalistycznymi farbami i aerozolami znakującymi. Cechą wyróżniającą jest prosty i nieskomplikowany montaż, wysoka stabilność i precyzja, dzięki czemu malowanie pasów może być wykonywane również przez pracowników niewykwalifikowanych i nie tracić przy tym na wysokiej jakości.

 
Malowanie pasów
Maszyna do malowania pasów

Idealne narzędzie do malowania krótkich linii. Jeden aerozol, spust na wysokości człowieka, doskonale prosta linia o szerokości 80 mm. Podajnik ze stali ocynkowanej ogniowo zapewnia ostrość malowanej linii i jest demontowalny dla łatwiejszego czyszczenia.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wózek do malowania linii
Wózek do malowania linii

Urządzenie wysokiej jakości o wysokiej stabilności dzięki 4 kółkom, umożliwiające równoczesne nakładanie 2 warstw farby za pomocą 2 aerozoli. Szerokość linii jest regulowana: 0d 40 do 120 mm. Do malowania pasów wzdłuż krawężnika lub wzdłuż palet, część malująca może być łatwo zainstalowana na zewnątrz wózka. Na wózku znajduje się miejsce na 4 dodatkowe aerozole aby zminimalizować ilość czynności do wykonywania.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
malowarka drogowa
Farby do malowania pasów

M-marker to nowa linia farby PROCITY. Farby nadają się idealnie do wyznaczania miejsc parkingowych na parkingach zakładowych, alei w halach produkcyjnych lub magazynowych. Precyzyjna dysza umożliwia uzyskanie linii bez "efektu mgły", jakość farby zapewnia doskonałą widoczność i trwałość namalowanych linii. Wszystko to w wyjątkowej jakości i łatwości użytkowania.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Aerozole znakujące
Aerozole znakujące

Bardzo wysoka jakość farby, paleta barw dostosowana do wszelkich potrzeb na budowach, nowy korek z zabezpieczeniem. PROCITY z dumą prezentuje swoją nową markę aerozoli M-markers. Idealne do znakowania prac geodezyjnych, malowania tymczasowych linii, wyznaczania stref bezpieczeństwa na budowie, odgradzania w widoczny sposób stref, itd. Podlegają 2-letniej gwarancji.
Opis i ceny z rabatem (pdf)