KABINY DLA PALACZY, WIATY, POPIELNICE I ŁAWKI

Wiaty i kabiny dla palaczy to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania zapewniające komfort palącym i zapobiegające biernemu zaciąganiu się dymem. Znajdą stałe zastosowanie w zakładach pracy, biurach, restauracjach, hotelach i nie tylko. Kabiny dla palaczy cieszą się dużym powodzeniem również na eventach okresowych, targach, koncertach i konferencjach. Polepsza to organizację pracy, eliminuje problem z niedopałkami, a nowoczesny design samych kabin komponuje się bardzo dobrze z każdym miejscem.

Nasze kabiny dla palaczy są uniwersalne i umożliwiają ich dowolne wyposażenie o dodatkowe elementy, takie jak różnego rodzaju popielnice, ławki i podpórki do siedzenia. Istnieje możliwość montażu każdego akcesorium z osobna, co jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli dysponujemy ograniczoną przestrzenią na postawienie wiaty dla palaczy.

 
kabiny dla palaczy
Wiata dla palaczy klasyczna

Nowoczesna i funkcjonalna wiata dla palących. Zapewnia ochronę osób palących przed zmianami pogodowymi. Kabiny dla palaczy doskonale harmonizują z otoczeniem. Idealne rozwiązanie dostosowania się do zmian prawnych. Półkola aluminiowe. Zadaszenie z polikarbonatu przezroczystego z filtrem UV. Szkło wzmacniane, ze znakami ostrzegawczymi.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
palacze_mediolan.jpg
Wiata dla palących Mediolan

Nowoczesna i funkcjonalna wiata dla palących. Zapewnia ochronę osób palących przed zmianami pogodowymi. Doskonale harmonizuje z otoczeniem. Opcjonalnie możliwe malowanie dwukolorowe. Słupki metalowe o przekroju kwadratowym, nierdzewne. Zadaszenie z polikarbonatu przezroczystego z filtrem UV.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata dla palaczy przemysłowa
Wiata dla palaczy przemysłowa

Prosta, solidna i zarazem ekonomiczna wiata dla palących. Pozwala ochronić osoby palące od wiatru i deszczu. Profile wykonane z rurek aluminiowych anodowanych O 50. Zadaszenie i ścianki z polikarbonatu przezroczystego. Opcjonalnie kubeł - popielnica.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
KOSZE POPIELNICE I SŁUPKI POPIELNICE
 
słupek popielnica
Słupek-popielnica

Jedyny w swoim rodzaju element małej architektury miejskiej, który:
- zapobiega skutecznie rozrzucaniu niedopałków,
- zapewnia bezpieczeństwo pieszych na ulicach równie dobrze jak zwykłe słupki uliczne,
- pozwoli spełnić nowe regulacje o zakazie palenia w miejscach publicznych
Mały otwór uniemożliwia wrzucanie większych odpadów. Łatwe i szybkie opróżnianie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
słupek popielnica dekoracyjny
Słupek-popielnica dekoracyjny

Słupek idealnie komponuje się z otoczeniem. Stanowiąc element dekoracyjny spełnia też swoje funkcje użytkowe.
Słupek ten: zapobiega skutecznie rozrzucaniu niedopałków, zapewnia bezpieczeństwo pieszych na ulicach równie dobrze jak zwykłe słupki uliczne. Mały otwór uniemożliwia wrzucanie większych odpadów. Łatwe i szybkie opróżnianie.
Słupek dekoracyjny. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Kosze popielnice
Kosze-popielnice

1) TREMIE. Kosz ze stali o dużej odporności. Zbiornik ze stali chromowanej, popielniczka zdejmowana.

2) Kosz - popielnica z pojemnikiem na piasek, lakierowany, kolor kremowy. Zbiornik na piasek wyposażony w ruchomą kratę na niedopałki. System do przyczepienia worka plastikowego.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Popielnice aluminiowe
Popielnice aluminiowe

Aluminiowa popielnica to doskonale rozwiązanie do wiat dla palaczy i na przystanki komunikacji miejskiej. Pojemność do 2,5 l., o profilu okrągłym lub kwadratowym. Opróżniana poprzez otwarcie kluczykiem dolnej klapki.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Popielnice stalowe
Popielnice stalowe

Eleganckie i nie rzucające się w oczy popielnice przypominające wyglądem skrzynki na listy. Wykonanie ze stali lakierowanej na czarno, płyta umożliwiająca zagaszenie papierosa, pojemność 3 litry.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
ŁAWKI DO WIAT DLA PALACZY
 
Ławki podpórki Oslo
Ławki podpórki Oslo

Ławki podpórki pozwalają na wygodne oparcie się i np. spokojne wypalenie papierosa. Bardzo popularne na zachodzie Europy. Nie zajmują dużo miejsca, dobre rozwiązanie np. do wiat dla palaczy.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki podpórki
Ławki podpórki Lugano i Estoril

Ławki podpórki Lugano lub Estoril. Wygodne oparcie i odprężenie dla nóg. 4 gałki do wyboru. Bezpieczne końce z zaokrąglonymi narożnikami. Ławka pomalowana i ocynkowana w wybranym kolorze. Ławka scalona z podłożem. Zawiera instrukcję montażu.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Lugano
Ławki Lugano

Z oparciem lub bez oparcia. 4 gałki do wyboru. Bezpieczne końce z zaokrąglonymi narożnikami. Ławka pomalowana i ocynkowana w wybranym kolorze. Ławka scalona z podłożem. Zawiera instrukcję montażu.
Opis i ceny z rabatem (pdf)