INNE ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY MIEJSKIEJ

 
witacz przydrożny
Witacz przydrożny Province

Klasyczny i elegancki witacz montowany przy wjazdach do miast lub gmin. Nada prestiżu Państwa miejscowości. Wkomponuje się w każde otoczenie nadając krajobrazowi dodatkowego uroku. Możliwość wyboru z czterech dekoracyjnych gałek, dzięki czemu witacz stanie się nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
witacz wenecja
Witacz przydrożny Wenecja

Utrzymany w duchu linii Wenecja aby zaoferować nowoczesność wjazdu do miasta. Wykonany z blachy stalowej ocynkowanej i pomalowanej wedlug palety barw RAL. Dzięki swojemu wykonaniu stanie się dodatkową dekoracją Państwa miejscowości.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Kratownice do drzew
Kratownice do drzew

Kratka okrągła lub kwadratowa, stalowa, składa się z 4 elementów. Położone bezpośrednio na ziemi lub na podstawce z metalu, z uchwytami do scalenia. Wykończenie galwanizowane lub galwanizowane i pomalowane według RAL. Kratownica Wenecja o fantazyjnym kształcie.
Klasyczna. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Wenecja. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Rodzaje i wymiary (jpg)
 
osłona drzew
Osłony drzew

Klasyczne i eleganckie rozwiązanie do ochrony drzew w parkach i ogrodach. Wykończenie: stal ocynkowana ogniowo lub malowana wg naszej palety RAL na powierzchni ocynkowanej ogniowo.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
totemy i pulpity turystyczne
Totemy i pulpity turystyczne

Prosty oraz dobrze widoczny totem i pulpit. Totem prezentuje informację lub grafikę na wysokoœci oczu użytkownika, pulpit zaś na wysokości 80 cm. Oba rozwiązania pozwalają na wygodne czytanie lub oglądanie. Jest to skuteczny i zachęcający przekaz Państwa informacji.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
totem informacyjny
Totemy informacyjne Conviviale

Eleganckie rozwiązanie dla zamieszczenia informacji turystycznych, kierunkowskazu lub nazwy ulicy, doskonałe uzupełnienie linii małej architektury miejskiej Conviviale. Bezpośrednio mocowane do podłoża. Idealnie wkomponuje się w każde otoczenie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
konstrukcja ekspozycyjna do szkoły
Konstrukcja ekspozycyjna

Elegancka krata stalowa regulowana. Do wieszania gablot, rysunków i innych przedmiotów. Ramy z rurek stalowych, w sprzedaży z zaciskami i haczykami służącymi do zawieszenia gablot, wykończenie: malowane, szare, opcjonalnie: podwójne nogi w przypadku umieszczenia każdej kraty osobno.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”potykacze
Potykacze reklamowe Eco-Click

Potykacze reklamowe Eco-Clic cechują się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Idealnie nadają się do ekspozycji plakatów reklamowych czy menu restauracji. Potykacze posiadają powierzchnię ekspozycyjną A1 (8 kartek A4). W ofercie dostępne są dwa modele: potykacz składany, potykacz na sprężynach. Wyposażone zostały w system zatrzaskowy (otwieranie i zamykanie z 4 stron).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj