Gabloty reklamowe i informacyjne

Oferujemy wiele modeli gablot bardzo wysokiej jakości. Gabloty zewnętrzne są odporne na złe warunki atmosferyczne, w tym deszcz, parowanie i mróz. Oprócz gablot wewnętrznych mozna nabyć także kraty ekspozycyjne. Nasze gabloty ogłoszeniowe nadają się zarówno jako prezentacja afiszy reklamowych jak i informacyjnych, np. dla wspólnot mieszkaniowych czy instytucji publicznych. Gwarancja na nierdzewność wynosi aż 10 lat oraz 5 lat na wady produktu.
Dane techniczne, kolory RAL oraz zalety gablot - kliknij tutaj.

GABLOTY WEWNĘTRZNE

 
”Konstrukcja
Konstrukcja ekspozycyjna

Elegancka krata stalowa regulowana. Doskonale nadaje się na ekspozycję prac dzieci, rysunków i obrazów. Służy też do wywieszania informacji i ogłoszeń. Ramy z rurek stalowych, w sprzedaży z zaciskami i haczykami służącymi do zawieszenia gablot, wykończenie: malowane, szare. Opcjonalnie: podwójne nogi w przypadku umieszczenia każdej kraty osobno.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty Eco 100

Elegancka gablota o nowoczesnym i prostym wzorze. Cztery modele solidnych gablot w niskiej cenie. Kilka wielkości, od 2 do 9 A4. Rama aluminiowa. W środku tablica magnetyczna. Mocowanie do ściany lub na stojaku pięcioramiennym. Ceny od 315 zł.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty „Reference”

Wersja jedno- lub dwudrzwiowa. Drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia, zawiasy scalone, zamek „bezpieczeństwa”, uszczelnienie z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej, opcjonalnie: tablica wewnętrzna filcowa lub korkowa.
Wersja 1-drzwiowa - Opis i ceny z rabatem (pdf)
Wersja 2-drzwiowa - Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota ”Eco Clic”

Przystosowana do częstych zmian informacji, łatwa w użyciu dzięki obracającym się profilom, rama jednostronna, aluminiowa, szybka bezpieczeństwa z plastiku giętkiego.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Ramki
Ramki ”Eco Clic” na nodze

Stojaki reklamowe Eco-Clic wyróżniają stabilne, stalowe nóżki teleskopowe. Do wskazywania gościom kierunku poruszania się, np w hotelach, na konferencjach, itd. Montowane są w pionie lub poziomie, posiadają regulowane nachylenie. Stojaki Eco-Clic ustawiane są we wnętrzach budynków (biura, hotele, restauracje) gdzie zapewniają dużą widoczność i estetykę przekazu. Powierzchnie ekspozycyjne A4 oraz A3.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Ramki tematyczne Eco Clic Deco

Nowa seria ramek zatrzaskowych z elementem dekoracyjnym przyciągającym uwagę przechodniów. Idealne do kin, restauracji, pływalni, przedszkoli, itd. Widoczny i skuteczny przekaz wszystkich informacji. Ramka o wielkości A4 lub A3. Cztery kolory dekoru, wiele wzorów. Napisy CENNIK, POGODA, MENU. Niska cena od 156 zł.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty Tradition z przesuwanymi drzwiami

Gablota jednostronna, aluminiowa rama ze skośnie ściętymi krawędziami, gabloty dwudrzwiowe, drzwi przesuwane, oszklenie z twardego akrylu, zamek na 2 klucze, wykończenie: anodowane, w kolorze srebrnym. Dodatkowo tablica korkowa i stojak z kółkami lub bez kółek.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty Classique z przesuwanymi drzwiami

Gablota jednostronna, aluminiowa rama z zaokrąglonymi narożnikami, gabloty dwudrzwiowe, drzwi przesuwane, anodowana (srebrna) lub w wybranym kolorze, oszklenie ze szkła bezpiecznego, zamek na 2 klucze, wykończenie: blacha ocynkowana i lakierowana, opcjonalnie tablica korkowa i podświetlenie.
Gabloty. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota „Media”

Gablota jednostronna, rama aluminiowa o szerokości, drzwi otwierane na bok ze szkła bezpiecznego, niewidoczny zamek zamontowany z prawej lub lewej strony, rama w wielu kolorach, dostępna w 4 formatach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
GABLOTY ZEWNĘTRZNE
 
”Gabloty
Gablota Tradition

Tradycyjna, elegancka i bardzo wytrzymała gablota. Aluminiowa rama o szerokości 30 mm, drzwi otwierane na bok, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze, uszczelnienie zapobiegające kondensacji pary wodnej, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota Classique

Gablota podobna do Tradition, większe rozmiary i grubsza rama. Gablota jednostronna, rama z aluminium o grubości 58 mm, drzwi otwierane na bok, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia lub ze szkła bezpiecznego, zawiasy scalone. Zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze, uszczelnienie zapobiegające kondensacji pary wodnej, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL. Wszystkie drzwi otwierane na bok. Tablica magnetyczna.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota Tradition dwudrzwiowa

Tradycyjna, elegancka i bardzo wytrzymała gablota dwudrzwiowa. Dwa razy więcej miejsca wewnątrz. Aluminiowa rama o szerokości 30 mm, drzwi otwierane na bok, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze, uszczelnienie zapobiegające kondensacji pary wodnej, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota 1000

Zarazem skromne i majestatyczne, gabloty „1000” stanowią element dekoracji fasad budynków. Aluminiowa rama o szerokości 75 mm, drzwi otwierane na bok lub do góry, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia lub ze szkła bezpiecznego, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze, uszczelnienie zapobiegające kondensacji pary wodnej, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL.
Jednodrzwiowa. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Dwudrzwiowa. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gablota 2000

Bardzo nowoczesne dzięki ładnym, zaokrąglonym narożnikom. Gabloty jedo- i dwustronne. Aluminiowa rama o szerokości 75 mm, narożniki zaokrąglone z odlewu aluminiowego, drzwi otwierane na bok lub do góry, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia lub ze szkła bezpiecznego, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze, uszczelnienie zapobiegające kondensacji pary wodnej, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL.
Gabloty 2000 anodowane. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Gabloty 2000 malowane. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”potykacze
Potykacze reklamowe Eco-Click

Potykacze reklamowe Eco-Clic cechują się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Idealnie nadają się do ekspozycji plakatów reklamowych czy menu restauracji. Potykacze posiadają powierzchnię ekspozycyjną A1 (8 kartek A4). W ofercie dostępne są dwa modele: potykacz składany, potykacz na sprężynach. Wyposażone zostały w system zatrzaskowy (otwieranie i zamykanie z 4 stron).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty dla gastronomii

5 wzorów do wyboru. Gabloty o nowoczesnym wyglądzie przyciągną uwagę przechodzących gości restauracji. Nadają jednocześnie odpowiednią widoczność kartom dań, godzinom otwarcia. Magnesy gratis. Zamek bezpieczeństwa z 2 kluczami. Opcja: oświetlenie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gabloty
Gabloty świat dzieci

Wesołe i kolorowe gabloty ze zwierzętami, które udekorują przestrzenie przeznaczone dla małych dzieci. 6 wzorów do wyboru. Magnesy gratis. Idealne do wywieszenia menu stołówki, przepisów wewnętrznych, godzin otwarcia, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Zamek bezpieczeństwa z 2 kluczami.
Gabloty 6 zwierząt. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Gablota ryba. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”gablota
Gabloty drzewko

Gablota Tradition jest również dostępna w wersji drzewka ze słupem drewnianym lub stalowym. Wesoły i oryginalny nośnik informacji, który przyciąga uwagę nie tylko dzieci. Dwie wersje: ścienna oraz na słupku – dekor w kształcie pnia drzewa. Magnesy gratis.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
”Gablota
Gablota leśna z daszkiem

Wysokiej jakości gablota aluminiowa na stelażu drewnianym, idealnie komponuje się z terenami zielonymi. Wielkość dostępnych rozmiarów zaspokoi wszelkie potrzeby ekspozycji. Słupki z drewna egzotycznego. Wykończenie: Jasny Dąb lub Mahoń.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
AKCESORIA DO GABLOT
 
”Słupki
Słupki do gablot

Umożliwiają montaż gablot wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Słupki prostokątne lub okrągłe. Dzięki słupkom PLUS można łączyć wiele gablot w jeden ciąg. Słupki aluminiowe anodowane srebrne lub malowane. Regulowana wysokość zawieszenia gabloty. Montaż poprzez zabetonowanie w podłożu lub na płytach mocujących.
Słupki do gablot pojedynczych. Opis i ceny (pdf)
Słupki PLUS do gablot łączonych. Opis i ceny (pdf)
 
”Tabliczka
Tabliczki tytułowe do gablot

Kilka kształtów do wyboru. Wybraną gablotę można jeszcze mocniej dopasować do indywidualnych potrzeb ekspozycji i uczynić lekturę informacji łatwiejszą. Szyldy przykują uwagę przechodniów. 6 kolorów do wyboru. Dostarczane z kompletem montażowym.
Do gablot Tradition i Classique. Opis i ceny (pdf)
Do gablot 1000 i 2000. Opis i ceny (pdf)
 
Oświetlenie LED do gablot
Oświetlenie LED do gablot

Nasze nowoczesne zestawy oświetleniowe LED charakteryzuje zmniejszone zużycie energii elektrycznej (5 watt na metr bieżący), Wyjątkowa trwałość (średnia żywotność równa 75 000 godzin), bardzo prosty montaż oraz wysokiej jakości białe światło.
Do gablot Tradition. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Do gablot Classique. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Do gablot 1000. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Do gablot 2000. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Do gablot Reference. Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Dane techniczne, kolory RAL oraz
zalety gablot - kliknij tutaj