Dlaczego nasze produkty

Marka Procity® od ponad 30 lat jest znana w całej Europie z najwyższej jakości i estetyki swoich produktów. Nasze elementy małej architektury zdobią ulice wielu polskich miast. Produkty związane z bezpieczeństwem i kontrolą pomagają w codziennej pracy w wielu zakładach w kraju.
Producenta naszych marek cechują duże zdolności innowacyjne oraz stałe zaangażowanie w spełnianie oczekiwań Klientów i zapewnianie bezpieczeństwa użytkowników.

Produkty kontroli dostępu i ochrony cechują się wyjątkowo dobrymi parametrami technicznymi, w tym odpornością na uderzenia i trwałością.

Właśnie dlatego możemy udzielić aż 10 lat gwarancji na nierdzewność oraz 5 lat gwarancji na malowanie i wady fabryczne naszych produktów.

- Malowanie na powierzchni ocynkowanej ogniowo: ocynkowanie ogniowe + szlifowanie + polerowanie + podkład malarski + malowanie końcowe farbą poliuretanową anty-UV. Malowanie natryskowe pistoletem, grubość ok. 30 µ, utwardzanie w piecu w temperaturze 80°C.

- Malowanie na powierzchni ocynku: szlifowanie + piaskowanie + podkład proszkowy wzbogacony cynkiem + malowanie końcowe farbą poliestrową anty-UV. Malowanie proszkowe, grubość ok. 60 µ, wypalanie w piecu w temperaturze 180-200°C.


NOWOŚĆ: Pobierz nasze najnowsze katalogi (pdf).

wyposażenie przedsiębiorstw
tereny zielone
architektura dla miast

 

Linie dekoracyjne:

Linia City
Linia Agora
Linia dekoracyjna city
Linia dekoracyjna agora

Linia Kula
Linia Europa
Linia dekoracyjna kula
linia dekoracyjna europa

Drewniana linia SILAOS - kliknij tutaj

Kolory RAL oraz rodzaje gałek wykończeniowych - kliknij tutaj
Gabloty: dane techniczne, kolory RAL oraz zalety - kliknij tutaj


Fabryka producenta we Francji

usine PROCITY