BLOKADY PARKINGOWE, OGRANICZNIKI I SZLABANY

Kontrola ruchu pojazdów na parkingach naziemnych i podziemnych wymaga zastosowania specjalnego wyposażenie, w którego skład wchodzą między innymi blokady parkingowe, jak również szlabany, ograniczniki parkingowe, słupki i progi zwalniające. W ten sposób zwiększa się bezpieczeństwo kierujących, a także pieszych przemieszczających się po parkingu.

 
blokada parkingowa BPE
Blokady parkingowe BPE

Blokada wykonana z rurek stalowych galwanizowanych, z czerwoną taśmą odblaskową. Stopka teleskopowa. Zamek cylindryczny (3 klucze w komplecie). Blokada automatyczna. Model BPE Amortichoc® posiada funkcję amortyzującą uderzenia manewrującego samochodu.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
blokada parkingowa klasyczna
Blokady parkingowe klasyczne

Blokada wykonana z rurek stalowych galwanizowanych, taśma odblaskowa czerwona. Stopka teleskopowa. System otwierania - zamek cylindryczny. Dodatkowo: klucze identyczne lub klucz trójkątny. Blokada automatyczna. Proste mocowanie do podłoża.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
słupek parkingowy biało-czerwony
Słupki parkingowe biało-czerwone

Większe bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności - słupki w kolorze białym z czerwonymi paskami odblaskowymi. Słupek składany jest otwierany za pomocą klucza trójkątnego. Można stosować jako zamknięcie miejsca parkingowego.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
ogranicznik parkingowy
Ograniczniki parkingowe gumowe

Solidne i funkcjonalne ograniczniki parkingowe, odbojnice gumowe skutecznie wyznaczają miejsca parkingowe. Kierowca pojazdu po najechaniu na ogranicznik wie że to koniec jego pola parkingowego. Najechanie nie powoduje uszkodzeń odbojnicy. Dostępne w 3 długościach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
ogranicznik parkingowy stalowy
Ograniczniki parkingowe stalowe

Ograniczniki parkingowe ułatwiają parkowanie, ograniczają najazd kół poza wyznaczony obszar. Dostępne w dwóch długościach. Wykonane z rury stalowej fi 76 mm ocynkowanej ogniowo lub malowanej na powierzchni ocynkowanej ogniowo.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
blokada parkingowa motyl
Blokada parkingowa motyl

Dobrze widoczne blokady. Pomalowane lakierem proszkowym lub ocynkowane galwanicznie. Całość wykończona czerwoną folią odblaskową. Zamykane na kłódkę lub z wbudowanym zamkiem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
blokada parkingowa choinka
Blokada parkingowa choinka

Dobrze widoczne blokady parkingowe. Pomalowane lakierem proszkowym lub ocynkowane galwanicznie. Całość wykończona czerwoną folią odblaskową. Zamykane na kłódkę lub z wbudowanym zamkiem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Blokada owalna
Blokady inne

Trzy typy blokad parkingowych. Blokada Ludzik, Rambo i Owalna. Pomalowane lakierem proszkowym lub ocynkowane galwanicznie. Całość wykończona czerwoną folią odblaskową. Zamykane na kłódkę.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
SZLABANY
PARKINGOWE
 
Szlaban podnoszony
Szlaban podnoszony

Szlaban teleskopowy dostosowany do każdej szerokości wjazdu. Obrót na osi ze stali kwasoodpornej zamontowanej na łożysku kulkowym. Przeciwwaga umieszczona w skrzyni zamocowanej na szlabanie. Blokada szlabanu w pozycji podnoszonej (do nogi obrotowej) i opuszczanej (do słupka ograniczającego) za pomocą zawleczki i kłódki (w zestawie).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
PROGI
ZWALNIAJACE
 
Progi zwalniające
Próg zwalniający

W celu ograniczenia prędkości pojazdów. Moduł żółty lub czarny w dwóch wysokościach. Separator pasów drogowych posiada kocie oczka, bardzo dobrze widoczny. Próg zwalniający wyspowy, duży i bardzo dobrze widoczny. Dobrze widoczne w dzień i w nocy.
Opis i ceny z rabatem (pdf)

W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie potrzebne elementy, by zapewnić bezpieczeństwo na parkingu. Do ograniczenia ruchu służą standardowe biało-czerwone słupki parkingowe oraz gumowe odbojnice uniemożliwiające przekroczenie granicy danego miejsca parkingowego. W celu zapewnienia dostępy do określonego miejsca postojowego tylko dla jednego lub kilku kierowców, stosuje się natomiast różnego typu blokady parkingowe w postaci składanych elementów stalowych, blokowanych poprzez zastosowanie wbudowanego zamka lub kłódki. Dostępne są blokady klasyczne o niewielkiej wysokości, jak również biało-czerwone lub ocynkowane blokady typu motyl czy choinka.

Innym od blokad parkingowych sposobem na ograniczenie dostępu do danej strefy parkingowej są szlabany. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje klasyczne, obrotowe, jak również szlabany na podpórce kołowej. Uzupełnieniem naszej kompleksowej propozycji wyposażenia do parkingów są łatwe w montażu progi zwalniające.