BARIERY DROGOWE DEKORACYJNE

barierki ochronne - kliknij tutaj


Bariery drogowe to absolutna podstawa, jeśli chodzi o infrastrukturę drogową. Zapewniają maksymalny stopnień bezpieczeństwa w stosunku do niskich nakładw finansowych i wielu możliwości ich zastosowania. Rzecz jasna, najlepiej sprawdzą się w miejscach strategicznych, by jak najbardziej ograniczyć liczbę wypadkw oraz ich fatalne skutki. Przedstawione niżej bariery drogowe mają zadbać w szczeglności o bezpieczeństwo pieszych: przy szkołach, ruchliwych drogach, czy przystankach autobusowych.

Projekt wszystkich barier drogowych został przemyślany tak, by nie tylko były praktyczne i sprawdzały się w trudnych sytuacjach, ale także miały elegancki i nowoczesny wygląd. Łatwo więc wkomponować je w przestrzeń miejską, tak by stanowiły jej integralny element.

Barierka miejska LIZBONA

barierka miejska LIZBONA

Te nowoczesne barierki doskonale harmonizują z otoczeniem, jednocześnie spełniając swoje funkcje bezpieczeństwa. Barierki z poręczą, dopasowują się do każdego stylu małej architektury. Łączenie poręczy tej barierki jest możliwe w obu kierunkach przy zachowaniu idealnej ciągłości linii.

Barierka miejska HERITAGE

barierka miejska HERITAGE

Solidna bariera z poręczą wykonana z litej stali. Swoją elegancję zawdzięcza rżnym wersjom tej bariery. Rozstawione bądź ułożone w jednym ciągu, pozwalają na zrżnicowane rozmieszczenie.

Barierka miejska WENECJA

barierka miejska WENECJA

Barierka przeznaczona dla nowoczesnych miast. Zaprojektowana tak, aby ozdabiać, chronić i nadawać charakter przestrzeniom publicznym. Pasuje stylistycznie do linii produktw WENECJA.

Barierka miejska PROVINCE

barierka miejska PROVINCE

Eleganckie i nowoczesne barierki z wieloma możliwościami kompozycji: Dwa rozmiary, 1072 i 1572 Trzy ramy : prosta krzyżowana, rozetka lub okratowana 4 gałki odlane z aluminium: City, Agora, Kula, Europa.

Barierka miejska PROVINCE + wersja obrotowa

obrotowa barierka miejska
PROVINCE

Ułatwia wjazd pojazdw dostawczych i ratunkowych, zapewniając jednocześnie elegancką ciągłość z barierkami Province. System blokad za pomocą uchwytu i kłdki umieszczanych na każdym module barierki.

Barierka miejska TRIO

barierka miejska TRIO

Nowoczesny i elegancki wygląd. Cztery wersje gałek wykończeniowych zapewniają idealne dopasowanie z innymi słupkami drogowymi i pachołkami. Wersje standardowa oraz z okratowaniem.

Barierka miejska LINEA

barierka miejska LINEA

Większe bezpieczeństwo dzięki dolnej poprzeczce zmniejszającej odległość bariery od podłoża. Stal malowana na warstwie cynku według naszej palety RAL. Gałka City. Dostępna w wersji z gałkami kontastowymi w kolorze RAL 9010 - ułatwia zlokalizowanie skrzyżowania osobom niedowidzącym.

Barierka miejska CONVIVALE

barierka miejska CONVIVALE

Klasyczna i solidna barierka miejska o długości 1500 mm. Pasuje stylistycznie do linii produktw CONVIVALE.

Barierka miejska CONVIVALE z podprką

barierka miejska CONVIVALE
z podprką

Barierka zaprojektowana w taki sposb, aby stworzyć jednocześnie podprkę dla przechodnia czekającego np. na przystanku. Pasuje stylistycznie do linii produktw CONVIVALE. Długość 1500 mm.

Barierka miejska ROMB

barierka miejska ROMB

Klasyczna i elegancka, dopasowuje się do każdego stylu małej architektury. Wysokość 1500 mm.

Barierka miejska PAGODA

barierka miejska PAGODA

Skuteczne i eleganckie rozwiązanie ochronne przed budynkami szkł oraz uniwersytetw. Barierka Pagoda: Oryginalna, nieco orientalna forma. Zatyczki odlane z aluminium, lakierowane na czarno. Dostępne dwie długości.

Barierka miejska ORLEAN

barierka miejska ORLEAN

Skuteczne i eleganckie rozwiązanie ochronne przed budynkami szkł oraz uniwersytetw. Barierki Orlean posiadają okratowanie. Zatyczki odlane z aluminium, lakierowane na czarno. Dostępne dwie długości.

Barierka uniwersalna PROSTA 35mm

barierka uniwersalna PROSTA 35MM

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerw. Dostępna także wersja 60 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

Barierka uniwersalna PROSTA 60mm

barierka uniwersalna PROSTA 60MM

Prosta i uniwersalna barierka o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerw. Dostępna także wersja 35 mm i wzmocniona (z poprzeczką).

Barierka uniwersalna WZMOCNIONA 35mm

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 35MM

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 35 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerw. Dostępna także wersja 60 mm i bez poprzeczki.

Barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60mm

barierka uniwersalna WZMOCNIONA 60MM

Elegancka barierka z poprzeczką wzmacniającą, wykonana z rur o średnicy 60 mm. Stosowana jest powszechnie do odgradzania przestrzeni a także do parkowania rowerw. Dostępna także wersja 35 mm i bez poprzeczki.

Barierka ochronna U-KSZTAŁTNA 60mm

barierka uniwersalna U-KSZTAŁTNA 60MM

Barierka służąca do ochrony drzew, włazw, licznikw wodnych, hydrantw, itd. Barierkę tworzą rurki stalowe w kształcie litery "u". Galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorw RAL.

Barierki miejskie z prętami

barierka uniwersalna Z PRĘTAMI

Barierki zapewniające duże bezpieczeństwo pieszych. Wykonane ze stali w 2 długościach: 1000 z 7 prętami i 2000 z 13 prętami. Wykończenie galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorw RAL.

Barierki niskie

barierki niskie

Doskonałe zabezpieczenie przed parkującymi samochodami. Ochrona trawnikw i poboczy drg. Wykonane ze stali, trzy długości. Wykończenie galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej.

Barierki Obrotowe 2000

bramka obrotowa 2000

Elegancka i skuteczna zapora kontrolna. Stalowe rurki. Zamknięcie standardowe, kłdka w komplecie. Blokada do 90 w pozycji otwartej.

Barierki obrotowe Trombone

bramka obrotowa TROMBONE

Konstrukcja ze stalowej rurki z czarnym korkiem. Zamknięcie za pomocą zawleczki i kłdki. Możliwość zablokowania barierki w pozycji otwartej - 90. Wykończenie: powierzchnia galwanizowana.

Barierki szkolne

barierki szkolne

Pełna rwnowaga pomiędzy maksymalnym bezpieczeństwem i zabawnym wyglądem. Bariera jest wypełniona siatką i posiada wysoką poprzeczkę zwiększającą bezpieczeństwo. Kolorowe modele dekoracyjne do bariery zapewniają dobry nastrj dzieciom. Do wyboru 6 modeli dekoracji w 5 kolorach.

Szkolna bariera LINEA

barierka szkolna LINEA

Maksymalne bezpieczeństwo i zabawny wygląd barier szkolnych. Wypełnienie siatką, na siatce możliwość umieszczenia zdobienia (wąż, krokodyl, dinozaur). Gałki wykończeniowe oraz reszta bariery w wybranym kolorze.

System ruchomy do barierek Serrubloc

system do barierek ruchomych SERRUBLOC

Wszystkie barierki miejskie PROCITY mogą być ruchome dzięki systemowi Serrublock dla barierek miejskich. Oryginalny pomysł zastosowania tulejek do barierek miejskich zapewnia między innymi "efekt scalenia", dzięki czemu barierka jest stabilna w pozycji dostępu.

Płytki i tuleje mocujące do barierek

tuleja do barierek ruchomych PROSTA

Tuleje: Na słupki lub bariery rżnych rozmiarw. Stal galwanizowana.
Płytki: Do przytwierdzenia słupkw i barierek do płyt kamiennych i betonu.