WIATY PRZYSTANKOWE

linia Conviviale
 
Wiata przystankowa Conviviale

Wiata charakteryzuje się nowoczesnymi i łagodnymi liniami. Idealna propozycja dla nowoczesnych miast. Dzięki modułowemu systemowi wiata Conviviale może być zamontowana w każdym miejscu. Posiada wiele opcji dodatkowych jak oświetlenie LED, gabloty reklamowe, ławki, boczne szyby.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Totem przystankowy

Idealne i estetyczne rozwiązanie na wyróżnienie przystanku autobusowego oraz umieszczenie informacji o kursujących liniach i rozkładach jazdy. Totem jedno i dwustronny.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
rurki
okrągłe
 
Wiata przystankowa Durance

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i jedna szyba boczna. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Adour

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i dwie szyby boczne. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Neste

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i gablota 2000 na jednym boku. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Tarn

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna, jedna szyba boczna i gablota 2000 na drugim boku. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Lot

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i gablota podświetlana na nodze na jednym boku. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Var

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna, jedna szyba boczna i gablota podświetlana na drugim boku. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
rurki
kwadratowe
 
Wiata przystankowa Oleron

Elegancka i zarazem prosta. Dostępne są dwie długości. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Jedna ścianka boczna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Malta

Dostępne są dwie długości. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Dwie ścianki boczne ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Orkney

Wiata z gablotą reklamową na ściance bocznej. Dwie długości wiaty. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianka tylna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Lerins

Wiata z gablotą reklamową na ściance bocznej. Dwie długości wiaty. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianki tylna i boczna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Sylt

Wiata z podświetlaną gablotą reklamową na nodze. Dwie długości wiaty. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianka tylna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata przystankowa Rodos

Wiata z podświetlaną gablotą reklamową na nodze. Dwie długości wiaty. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Ścianki tylna i boczna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj