Wiaty rowerowe

Oferujemy wiele modeli wiat rowerowych. Wszystkie charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i długowieczność. Udzielamy aż 10 lat gwarancji na nierdzewność i 5 lat na wady produktu. Nasze zadaszenia dla rowerów są wykonane ze stali i poddane galwanizacji ogniowej lub są wykonane z aluminium. Możliwe jest wybranie dowolnego koloru RAL dla Państwa wiaty. Nasza ekipa montuje wiaty rowerowe na terenie całego kraju.
Zdjęcia zamontowanych przez nas wiat rowerowych - wejdź tutaj

 
wiata rowerowa aluminiowa
Wiata aluminiowa

Solidna i ekonomiczna wiata rowerowa. Rurki aluminiowe anodowane, połączone przez spojenia odlane z aluminium, zablokowane śrubą gwintową. Istnieje możliwość poszerzenia miejsc na rowery (5 lub 10 szt.) Do wyboru z podporą rowerową. Rozmieszczenie miejsc: góra, dół. Mocny uchwyt koła.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata rowerowa wielofunkcyjna
Wiata ze sklepieniem łukowym

Elegancka wiata rowerowa. Wersja podstawowa długość 2500 lub wersja długość 5000. Spojenia ozdobne na słupkach oraz z dwóch rynien aluminiowych. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Oszklenie z poliwęglanu, przezroczyste. Malowanie w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata rowerowa Mediolan
Wiata rowerowa Mediolan

NOWOŚĆ. Klasyczny model wiaty rowerowej w nowoczesnej odsłonie. Model o bardzo wytrzymałej konstrukcji i estetycznym wyglądzie. Dostępna w wersji jedno lub dwukolorowej. Możliwość poszerzeń według potrzeb, z oszalowaniami (bokami) lub bez oszalowań. Dzięki głębokości ponad 2 metry skutecznie ochroni rowery, skutery i motocykle.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata rowerowa Deko
Wiata Deko

Wiata rowerowa ozdobna, idealna w eksponowane miejsca w mieście. Słupki aluminiowe, 4 rodzaje: City, Agora, Kula lub Europa. Ozdoby i podstawa odlane z aluminium. Półkole aluminiowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Wsunięte pomiędzy dwie rynny i półkola. Oszalowanie boczne, oszalowanie wewnętrzne oraz spojenia dekoracyjne do wyboru.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Schemat i wymiary (jpg)
 
wiata rowerowa conviviale
Wiata rowerowa Conviviale

SWiata o współczesnej estetyce. Oferuje bardzo dużo miejsca na ustawienie rowerów. Wiata stalowa, kolor do wyboru. Możliwość dołączenia do wiaty Conviviale poszerzeń o długości 1300 mm.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata rowerowa xxl
Wiata XXL

Największa wiata na rowery na rynku. Bardzo dużo miejsca pod zadaszeniem. Wersja podstawowa szerokość 5 m, głębokość 4,16 m. Wiatę można powiększać za pomocą modułów dodatkowych.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
wiata rowerowa półksiężyc
Wiata "Półksiężyc"

Słupki i rurka poprzeczna stalowe, przymocowane wkładkami i śrubami. Rurka poprzeczna stalowa i rynna wykonane z aluminium. Przezroczyste zadaszenie z poliwęglanu. Podwójne oszalowanie boczne PVC białe. Podpora rowerowa: 6 miejsc, rurki stalowe. Kolor taki sam jak wiaty. Pomalowana w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj
 

Wiaty rowerowe spełniają bardzo ważną funkcję w architekturze miast. Pozwalają zaparkować rowery w wyznaczonych do tego miejscach, chroniąc jednocześnie rowery przed opadami deszczu lub śniegu. Wiaty rowerowe stawia się np. przy węzłach komunikacyjnych, aby osoby dojeżdżające z obrzeży miasta mogły tam zostawić swój rower i przesiąść się do kolejki podmiejskiej, metra czy tramwaju. Równie często zakupują wiaty dla rowerów firmy prywatne, np. duże fabryki. Jest to zachęta dla pracowników aby dojeżdżali do pracy na swoich jednośladach.
Dzięki opcji montażu drzwi zamykanych na kłódkę lub zamek, minimalizowane jest ryzyko kradzieży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wiat i stojaków rowerowych.