STOJAKI I WIATY ROWEROWE

W naszej ofercie posiadamy stojaki rowerowe o różnej konstrukcji. Wygodną opcją, niewymagającą montażu są przenośne, masywne i ciężkie stojaki wykonane ze stali, przystosowane do wszystkich typów rowerów. Inną propozycją są stojaki oparte na stalowej ramie, których słupki kotwione są w podłożu za pomocą śrub. Dużą funkcjonalność zapewniają także stojaki, do których można przypiąć również ramę roweru. Wszystkie z nich mogą być pomalowane na jeden z wielu kolorów i są odporne na korozję.

 
Stojaki rowerowe Infinite
Stojaki rowerowe Infinite

Ekonomiczny i bardzo wygodny stojak rowerowy z możliwością rozbudowy stosownie do potrzeb. Ocynk ogniowy lub malowany. Na 3, 5, 7 lub więcej rowerów. Nadaje się do wszystkich typów rowerów, w tym górskich. Możliwość rozbudowy o dowolną liczbę modułów 2-stanowiskowych.
10 lat gwarancji na nierdzewność. Niska cena.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy Merkury
Stojaki rowerowe Merkury

Bardzo trwałe stojaki, 10 lat gwarancji na nierdzewność. Jedno- lub dwustronne. Na 3, 6, 12 lub więcej rowerów. Rurka galwanizowana, gałka odlana z aluminium, lakierowana, czarna. Przymocowane na płytach śrubami mocującymi. Stabilne ułożenie rowerów.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojaki rowerowe dekoracyjne
Stojaki rowerowe dekoracyjne

Elegancki i stylowy stojak. Do wyboru 4 rodzaje gałek. Jednostronny lub dwustronny. W wybranym kolorze. Na 3, 6, 12 lub więcej rowerów. Pozwala na stabilne ułożenie i przymocowanie wszystkich rowerów.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Schemat i wymiary (jpg)
 
Stojak rowerowy Conviviale
Stojaki rowerowe Conviviale

Dzięki ukośnemu układowi rowery zajmują o 30% mniej miejsca. Ponadto kierownice rowerów nie zahaczają o siebie. Stojaki: samodzielne motylkowe, wielostanowiskowe jednostronne, dwustronne, o nieograniczonej możliwości przedłużania. Kolory RAL oraz satynowe.
Stojak wielostanowiskowy. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Stojak motylkowy. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojaki rowerowe Move
Stojak rowerowy Move

Stojak dekoracyjny z gałkami wykończenowymi. W wybranym kolorze. Na 5 rowerów. Przykręcany do podłoża. Elegancki stojak do wygodnego przymocowania rowerów.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy Trombone
Stojak Trombone

Klasyczny stojak rowerowy. Dzięki zapięciu do ramy nie ma ryzyka kradzieży przez odkręcenie koła. Rura stalowa śr. 60 mm. Wysokość nad ziemią 900 mm. Powierzchnia ocynkowana ogniowo lub malowana na powierzchni ocynkowanej ogniowo zgodnie z paletą RAL.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Barierki rowerowe proste
Barierki rowerowe proste

Elegancki i prosty wygląd stojaków rowerowych. Wykonane ze stali w 3 długościach i 2 średnicach. Wykończenie galwanizowane lub pomalowane na powierzchni galwanizowanej według naszej palety kolorów RAL.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Barierka na rowery i motory
Barierka na rowery i motory

Elegancka i zajmująca mało miejsca barierka spełniająca rolę stojaka na rowery lub motory. Galwanizowana lub kolorowa. 4 gałki do wyboru: City, Agora, Kula, Europa. Przymocowanie poprzez bezpośrednie scalenie z podłożem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy Duo
Stojak rowerowy DUO

Stojaki rowerowe na dwa miejsca, mocny uchwyt koła. Proste przymocowanie zabezpieczenia antykradzieżowego do ramy roweru. 4 gałki do wyboru : City, Agora, Kula, Europa. Stal galwanizowana i kolory według RAL. Przymocowanie poprzez bezpośrednie scalenie z podłożem.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy Deko
Stojak Deko dwuramienny

Gustowny i funkcjonalny. Kilka rodzajów wykończenia: galwanizowany z gałką Merkury lub ocynkowany i pomalowany w wybranym kolorze z 4 gałkami do wyboru. W opcji podstawy dekoracyjne.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy klasyczny
Stojaki klasyczne 3, 4-miejscowe

Klasyczne stojaki rowerowe. W wybranym kolorze lub ocynkowane. Przykręcane do podłoża. Pozwalają na stabilne ułożenie i przymocowanie wszystkich rowerów.
Stojak 3-miejscowy. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Stojak 4-miejscowy. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy 2-poziomowy
Stojak rowerowy 2-poziomowy

Stal galwanizowana, dowolny kolor. Na 6 rowerów. Stojaki dopasowane do wiaty rowerowej. Rozmieszczenie miejsc: góra, dół, dwustronne. Dobry uchwyt koła. Do postawienia lub przymocowania do ziemi.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy Lizbona
Stojak rowerowy Lizbona

Stojak zabierający mało miejsca umożliwiający jednoczesne przymocowanie ramy i koła roweru. Rura stalowa ocynkowana ogniowo lub stal malowana na powierzchni ocynkowanej wg naszej palety RAL. Aż 10 lat gwarancji na nierdzewność.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Uchwyt rowerowy ścienny
Uchwyt rowerowy ścienny

Funkcjonalny uchwyt na rowery nie zajmujący dużo miejsca. Regulowany na boki lub stały. Do bezpośredniego przyczepienia do ściany. Druga wersja na 2 rowery - 2 uchwyty na wsporniku przymocowanym do podłoża. Galwanizowane.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Stojak rowerowy 16-miejscowy
Stojak rowerowy 16-miejscowy

Na 8 rowerów z każdej strony, razem na 16 rowerów. Stal galwanizowana, ścianki boczne zielone lakierowane, z napisem. Stojaki przymocowane na płytach.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
WIATY ROWEROWE
 
Wiata aluminiowa

Solidna i ekonomiczna wiata rowerowa. Rurki aluminiowe anodowane, połączone przez spojenia odlane z aluminium, zablokowane śrubą gwintową. Istnieje możliwość poszerzenia miejsc na rowery (5 lub 10 szt.) Do wyboru z podporą rowerową. Rozmieszczenie miejsc: góra, dół. Mocny uchwyt koła.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Zdjęcia zamontowanych wiat
 
Wiata ze sklepieniem łukowym

Elegancka wiata rowerowa. Wersja podstawowa długość 2500 lub wersja długość 5000. Spojenia ozdobne na słupkach oraz z dwóch rynien aluminiowych. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Oszklenie z poliwęglanu, przezroczyste. Malowanie w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Zdjęcia zamontowanych wiat
 
Wiata Deko

Wiata rowerowa ozdobna, idealna w eksponowane miejsca w mieście. Słupki aluminiowe, 4 rodzaje: City, Agora, Kula lub Europa. Ozdoby i podstawa odlane z aluminium. Półkole aluminiowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Wsunięte pomiędzy dwie rynny i półkola. Oszalowanie boczne, oszalowanie wewnętrzne oraz spojenia dekoracyjne do wyboru.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Schemat i wymiary (jpg)
 
Wiata zamykana na klucz

Elegancka i solidna wiata chroniąca przed kradzieżami rowerów. Zamykana na klucz. Idealna dla pracowników firm lub instytucji zamiast rowerowni wewnątrz budynków. Długość 4000. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Oszklenie z poliwęglanu, przezroczyste. Malowanie w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
Schemat i wymiary (jpg)
 
Wiata rowerowa Conviviale

SWiata o współczesnej estetyce. Oferuje bardzo dużo miejsca na ustawienie rowerów. Wiata stalowa, kolor do wyboru. Możliwość dołączenia do wiaty Conviviale poszerzeń o długości 1300 mm.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata XXL

Największa wiata na rowery na rynku. Bardzo dużo miejsca pod zadaszeniem. Wersja podstawowa szerokość 5 m, głębokość 4,16 m. Wiatę można powiększać za pomocą modułów dodatkowych.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wiata "Półksiężyc"

Słupki i rurka poprzeczna stalowe, przymocowane wkładkami i śrubami. Rurka poprzeczna stalowa i rynna wykonane z aluminium. Przezroczyste zadaszenie z poliwęglanu. Podwójne oszalowanie boczne PVC białe. Podpora rowerowa: 6 miejsc, rurki stalowe. Kolor taki sam jak wiaty. Pomalowana w wybranym kolorze.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj
 

W Europie zauważono, że budowa infrastruktury dla rowerzystów pozwala rozwiązać wiele problemów komunikacyjnych, które poważnie komplikują życie wszystkich mieszkańców, zwłaszcza dużych miast. Gęsta i dobrze zaprojektowana sieć ścieżek rowerowych to jednak nie wszystko - konieczne jest również zapewnienie miejsc postojowych dla rowerów, którymi są klasyczne stojaki rowerowe o prostej konstrukcji oraz wiaty rowerowe. Tego typu konstrukcje rozmieszane są przede wszystkim w często uczęszczanych miejscach - centrach miast, szkołach i uczelniach czy dużych zakładach pracy.

Propozycją gwarantującą lepszą ochronę są natomiast wiaty rowerowe. W ten sposób pojazdy są chronione przed opadami atmosferycznymi, a dzięki opcji montażu drzwi zamykanych na kłódkę lub zamek, minimalizowane jest ryzyko kradzieży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wiat i stojaków rowerowych.