NOWOŚCI I PROMOCJE

ŚWIĘTUJEMY 10 LAT PRACY DLA NASZYCH KLIENTÓW (2008-2018).

Z tej okazji niektóre nasze produkty przez cały rok sprzedajemy z dużymi rabatami, 10-20%. Ich listę można zobaczyć poniżej. Jeśli nie ma tu interesującego Państwa produktu prosimy o kontakt, w wielu przypadkach możemy zwiększyć rabat w indywidualnej wycenie.

 
wiata rowerowa wielofunkcyjna
Wiata rowerowa ze sklepieniem łukowym

Elegancka wiata rowerowa. Wersja podstawowa długość 2500 lub wersja długość 5000. Spojenia ozdobne na słupkach oraz z dwóch rynien aluminiowych. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Oszklenie z poliwęglanu, przezroczyste. Malowanie w wybranym kolorze.
RABAT 15-20%. Opis i ceny (pdf)
 
wiata rowerowa Wenecja
Wiata rowerowa Wenecja

Solidna, nowoczesna i elegancka wiata rowerowa. Idealne rozwiązanie dla rowerzystów. Dzięki zdobieniu stanie się dodatkową dekoracją dla Państwa przestrzeni. Trzy kolory paneli bocznych do wyboru. Możliwość poszerzania wiaty.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
wiata rowerowa Deko
Wiata rowerowa Deko

Wiata rowerowa ozdobna, idealna w eksponowane miejsca w mieście. Słupki aluminiowe, 4 rodzaje: City, Agora, Kula lub Europa. Ozdoby i podstawa odlane z aluminium. Półkole aluminiowe. Zadaszenie z przezroczystego poliwęglanu. Wsunięte pomiędzy dwie rynny i półkola. Oszalowanie boczne, oszalowanie wewnętrzne oraz spojenia dekoracyjne do wyboru.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
Schemat i wymiary (jpg)
 
wiata rowerowa conviviale
Wiata rowerowa Conviviale

SWiata o współczesnej estetyce. Oferuje bardzo dużo miejsca na ustawienie rowerów. Wiata stalowa, kolor do wyboru. Możliwość dołączenia do wiaty Conviviale poszerzeń o długości 1300 mm.
RABAT 20%. Opis i ceny (pdf)
 
wiata rowerowa xxl
Wiata rowerowa XXL

Największa wiata na rowery na rynku. Bardzo dużo miejsca pod zadaszeniem. Wersja podstawowa szerokość 5 m, głębokość 4,16 m. Wiatę można powiększać za pomocą modułów dodatkowych.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
wiata rowerowa półksiężyc
Wiata rowerowa "Półksiężyc"

Słupki i rurka poprzeczna stalowe, przymocowane wkładkami i śrubami. Rurka poprzeczna stalowa i rynna wykonane z aluminium. Przezroczyste zadaszenie z poliwęglanu. Podwójne oszalowanie boczne PVC białe. Podpora rowerowa: 6 miejsc, rurki stalowe. Kolor taki sam jak wiaty. Pomalowana w wybranym kolorze.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
Wiata przystankowa Conviviale

Wiata charakteryzuje się nowoczesnymi i łagodnymi liniami. Idealna propozycja dla nowoczesnych miast. Dzięki modułowemu systemowi wiata Conviviale może być zamontowana w każdym miejscu. Posiada wiele opcji dodatkowych jak oświetlenie LED, gabloty reklamowe, ławki, boczne szyby.
RABAT 20%. Opis i ceny (pdf)
 
Wiata przystankowa Durance

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i jedna szyba boczna. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
Wiata przystankowa Adour

Wiata z elementami ozdobnymi. Szyba tylna i dwie szyby boczne. Rurki okrągłe aluminowe. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych i podstawy do wyboru. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. W zestawie gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
Wiata przystankowa Oleron

Elegancka i zarazem prosta. Dostępne są dwie długości. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Jedna ścianka boczna ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 
Wiata przystankowa Malta

Dostępne są dwie długości. Kolor do wyboru. Rurki kwadratowe stalowe. Zadaszenie półokrągłe z poliwęglanu. Dwie ścianki boczne ze szkła bezpiecznego z oznakowaniem ostrzegawczym. Gablota na rozkład jazdy zamykana na klucz w zestawie.
RABAT 15%. Opis i ceny (pdf)
 

Pobierz nasze najnowsze katalogi (pdf).

wyposażenie przedsiębiorstw
tereny zielone
architektura dla miastWszystkie nasze produkty 5% taniej! Przy dużych zamówieniach dodatkowe rabaty.

Aby sprawdzić ceny naszych produktów prosimy kliknąć w odpowiedni odnośnik obok opisu produktu na stronie. Otworzy to kartę przedmiotu ze zdjęciami, opisem, charakterystyką techniczną oraz z cenami.