Malowarka drogowa. Malowanie pasów. Wózek do malowania linii.
 
 
 
 
 
 
 
 

MALOWANIE PASÓW, MALOWARKA DROGOWA

 
Maszyna do malowania pasów
Maszyna do malowania pasów

Idealne narzędzie do malowania krótkich linii. Jeden aerozol, spust na wysokości człowieka, doskonale prosta linia o szerokości 80 mm. Podajnik ze stali ocynkowanej ogniowo zapewnia ostrość malowanej linii i jest demontowalny dla łatwiejszego czyszczenia.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Wózek do malowania pasów
Wózek do malowania linii

Urządzenie wysokiej jakości o wysokiej stabilności dzięki 4 kółkom, umożliwiające równoczesne nakładanie 2 warstw farby za pomocą 2 aerozoli. Szerokość linii jest regulowana: 0d 40 do 120 mm. Do malowania pasów wzdłuż krawężnika lub wzdłuż palet, część malująca może być łatwo zainstalowana na zewnątrz wózka. Na wózku znajduje się miejsce na 4 dodatkowe aerozole aby zminimalizować ilość czynności do wykonywania.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Farby do malowania pasów
Farby do malowania pasów

M-marker to nowa linia farby PROCITY. Farby nadają się idealnie do wyznaczania miejsc parkingowych na parkingach zakładowych, alei w halach produkcyjnych lub magazynowych. Precyzyjna dysza umożliwia uzyskanie linii bez "efektu mgły", jakość farby zapewnia doskonałą widoczność i trwałość namalowanych linii. Wszystko to w wyjątkowej jakości i łatwości użytkowania.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Aerozole znakujące
Aerozole znakujące

Bardzo wysoka jakość farby, paleta barw dostosowana do wszelkich potrzeb na budowach, nowy korek z zabezpieczeniem. PROCITY z dumą prezentuje swoją nową markę aerozoli M-markers. Idealne do znakowania prac geodezyjnych, malowania tymczasowych linii, wyznaczania stref bezpieczeństwa na budowie, odgradzania w widoczny sposób stref, itd. Podlegają 2-letniej gwarancji.
Opis i ceny z rabatem (pdf)