ŁAWKI, ZESTAWY PIKNIKOWE I DONICE MIEJSKIE

Przedłużona gwarancja - na wszystkie ławki Procity udzielamy aż 4 lat gwarancji - szczegóły.

ŁAWKI PARKOWE I OGRODOWE
 
Ławki Mora i Luton
Ławki Luton i Mora

Estetyczne i klasyczne ławki. Mora: Odlew żeliwny stelaża, 5 listew z dębu certyfikowanego PEFC, długość 2000mm. Siedzisko i oparcie lazurowane w kolorach Mahoń lub Jasny Dąb.
Luton: Listwy sosnowe wysokiej klasy wkomponowane w zagięty stalowy stelaż.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Heritage
Ławki Pogoda i Heritage

Siła tradycji wzmocniona przez niezwykle wygodną ławkę Heritage o długości 2000 mm, której siedzisko stanowi 27 listew. Solidna ławka Pogoda o długości 2000 mm z pewnoœcią dopasuje się do każdego otoczenia oferując wyjątkowy komfort i jakość.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki dla dzieci
Ławki Mora i Silaos dla dzieci

Ławki do szkoły i przedszkola. Mają obniżoną wysokość siedziska (390 / 290 mm) dzięki czemu są wygodne dla najmłodszych uczniów / przedszkolaków. Dostępne wersje jednokolorowe i wielokolorowe. Ławki wykonane z drewna dębowego, certyfikowanego PEFC.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Silaos z oparciem
Ławki Silaos

Nowoczesne, eleganckie, ekologiczne. Dostępne w dwóch wersjach, dwu i trzy miejscowe. Doskonale dopasowana wysokość oparcia i siedziska od ziemi zapewnia komfort użytkownikom. Sposób wykończenia drewna: Jasny dąb lub Mahoń. 4 kolory stali i 3 rodzaje podłokietników.
Z oparciem. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Bez oparcia. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Paryż
Ławki Paryż

Cały urok Paryża wyrażony w ławce z pojedynczym lub podwójnym siedziskiem. Długość 2000 mm. Siedzisko i oparcie z dębu certyfikowanego PEFC, gr. 45mm. Wykończenie lazurś w kolorze Mahoń lub jasny Dśb.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Barcelona
Ławki Barcelona

Nowoczesna ławka dla najbardziej wymagających odbiorców. Design jak żywcem wyjęty z prac barcelońskiego genialnego architeksta, Antoni Gaudiego. Stelaż żeliwny, wykończenie w kolorze granatowym lub czarnym. Listwy z lazurowanego drewna egzotycznego certyfikowanego FSC.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Lofoty
Ławki Lofoty

Nowoczesna ławka Lofoty to nie tylko styl i wygląd, ale również komfort w użytkowaniu. Stelaż żeliwny, wykończenie w kolorze granatowym. Listwy z lazurowanego drewna egzotycznego certyfikowanego FSC.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Gdynia
Ławki Gdynia - niska cena

Nowoczesna ławka zapewniająca komfort, estetykę i dobrą cenę. Stalowa konstrukcja ławki malowana na czarno, 5 listew z dobrej jakości drewna lakierowane i impregnowane. Długość 1700 mm.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Gdańsk
Ławki Gdańsk - niska cena

Ławki nie tylko na nadmorskie bulwary. Modele z oparciem lub bez. Ławki w dobrej cenie. Stalowa konstrukcja z rur malowana na czarno. Dobrej jakości drewno lakierowane i impregnowane. Długość 1800 mm.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki Conviviale
Ławki Conviviale

Subtelnie harmonizują z pozostałymi elementami małej architektury. Całkowicie wykonane ze stali o dużej odporności na warunki atmosferyczne.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki parkowe Oslo
Ławki parkowe Oslo

Elegancka i stylowa ławka, klasyczny wzór. Siedzisko i oparcie z litego drewna egzotycznego. Dwie długości: 1500 lub 1800 mm. Dwie nogi ze stalowych słupków, wykończenie malowane proszkowo w kolorze czarnym (RAL 9005).
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki ogrodowe
Ławki ogrodowe i cmentarne

Idealne rozwiązanie na działki lub do ogrodu. Ławki ocynkowane, malowane w kolorze orzech lub machoń. Wersja na cmentarz dzięki zamykanej na kłódkę metalowej skrzyni. Długość 1000 lub 1200 mm.
Niska cena.
Kolor orzech. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Kolor machoń. Opis i ceny (pdf)
 
Ławki Estoril
Ławki Estoril, Merkury i Lugano

Stalowe ławki o nowoczesnym wyglądzie doskonale komponujące się z innymi produktami linii Procity. 4 gałki wykończeniowe do wyboru, zaokrąglone brzegi siedziska i oparcia. Malowane i ocynkowane (10 lat gwarancji). Z oparciem lub bez oparcia. Scalone z podłożem.
Estoril i Merkury. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Lugano. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławki podpórki Oslo
Ławki podpórki Oslo i Estoril
Umożliwiają wygodne oparcie się. Oslo - na jednej stalowej nodze. Estoril - na dwóch nogach z gałkami wykończeniowymi. Blacha z otworami, bezpieczne końce z zaokrąglonymi narożnikami. Ławki pomalowane i ocynkowane według RAL.
Oslo. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Estoril. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
ZESTAWY PIKNIKOWE
 
zestaw piknikowy come
Zestaw piknikowy Come

Prosty wygląd i staranne wykończenie: zestaw piknikowy COME oferuje wam sposobność na wyróżnienie waszych stref wypoczynku. wykonany z drewna egzotycznego certyfikowanego FSC, lazurowanego w kolorze Jasny Dąb lub Mahoń.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Zestaw piknikowy Sewilla i Ryga
Zestaw piknikowy Sewilla i Ryga

Stół piknikowy o zwiększonym komforcie użytkowania dzięki 4 wydzielonym przez oparcia miejscom siedzącym. Dostepny w wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych tj. wydłużony blat umożliwiający wjazd fotela dla niepełnosprawnych. Stanowi alternatywę wysokiej jakości dla stołów wykonanych z drewna sosnowego niewiadomego pochodzenia.
Sewilla. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Ryga. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Zestaw piknikowy Silaos
Zestaw piknikowy Silaos

Kompletny zestaw mebli piknikowych, które możecie skomponować wg własnych potrzeb aby stworzyć wygodną strefę piknikowania. Nowoczesne, eleganckie, ekologiczne. Sposób wykończenia drewna: Jasny dąb lub Mahoń. 4 kolory stali.
Zestaw. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Stolik. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
fotele Silaos
Szezląg i fotele Silaos

Szezląg. Wydłużony fotel, który dzięki podparciu nóg umożliwia odpoczynek w pozycji półleżšcej.
Fotel jednoosobowy, także wersja dla seniorów. Doskonale dopasowana wysokość oparcia i siedziska od ziemi zapewnia komfort użytkownikom.
Szezląg. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Fotel. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Fotel dla seniorów. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
DONICE MIEJSKIE
 
Donice Wenecja i Olbia
Donice Wenecja i Olbia

Donice o współczesnym wyglądzie, dostarczające nowoczesnego charakteru waszym przestrzeniom publicznym. Dostępne w trzy wersje wykończeniowe wnętrzna. 10 kolorów RAL do wyboru. Donica Olbia dostępna w trzech wersjach wykończenia wnętrza.
Donice Wenecja i Olbia. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Donice Olbia różne warianty (pdf)
 
Donice Brest
Donice Brest

Donica w 100% wykonana z drewna o bardzo klasycznym wyglądzie. Zakończona gałkami dekoracyjnymi Kula lub City, dostępna w kilku rozmiarach, donica oferuje możliwość ożywienia przestrzeni publicznych.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Donice chodnikowe
Donice chodnikowe

Stylowe donice chodnikowe na drzewa i krzewy. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych do wyboru. Kolor RAL. Nóżka wyposażona w miernik poziomu wody. Ruchome galwanizowane dno. Ścianki boczne ruchome, z blachy elektrocynkowanej i lakierowanej.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławeczki do donic chodnikowych
Ławeczki łączone donicami chodnikowymi

Ławeczki Estoril i Oslo łączone naszymi donicami chodnikowymi. Piękny wygląd i funkcjonalność. Ozdoba każdego deptaka, ulicy i parku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
KRATOWNICE DO DRZEW
 
Kratownice do drzew
Kratownice do drzew

Kratka okrągła lub kwadratowa, stalowa, składa się z 4 elementów. Położone bezpośrednio na ziemi lub na podstawce z metalu, z uchwytami do scalenia. Wykończenie galwanizowane lub galwanizowane i pomalowane według RAL. Kratownica Wenecja o fantazyjnym kształcie.
Klasyczna. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Wenecja. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Rodzaje i wymiary (jpg)
   
Kolory RAL oraz rodzaje
gałek wykończeniowych - kliknij tutaj