DONICE MIEJSKIE

 
Donice Wenecja i Olbia
Donice Wenecja i Olbia

Donice betonowe o współczesnym wyglądzie, dostarczające nowoczesnego charakteru waszym przestrzeniom publicznym. Dostępne w trzy wersje wykończeniowe wnętrzna. 10 kolorów RAL do wyboru. Donica Olbia dostępna w trzech wersjach wykończenia wnętrza.
Donice Wenecja i Olbia. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Donice Olbia różne warianty (pdf)
 
Donice betonowe
Betonowe donice kwadratowe i różne

Donice betonowe kwadratowe. Pozwalają na efektowne wyeksponowanie dużych elementów zieleni przy ciągach pieszych, parkingach itp. Ich kształty i wymiary są doskonałą propozycją do wykorzystania na dużych przestrzeniach.
Donice różne: Ana o podstawie sześciokąta oraz David z zaokrąglonymi końcami donicy.
Donice kwadratowe. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Donice różne. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Donice betonowe okrągłe
Donice okrągłe i Iskra

Donica okrągła. Z łatwością łączy się z elementami ogrodzeń, płytek, schodów i z zabudową posesji. W zależności od potrzeb klientów możliwość wyboru rodzaju kruszywa.
Donice Iskra w kształcie sześcianu. Dostateczna głębokość koryta pozwala na sadzenie roślin i krzewów wielosezonowych. Wykonane są z betonu barwionego w całej masie i zabezpieczone dodatkowo impregnatem uszczelniającym odpornym na przebarwienia.
Donice okrągłe. Opis i ceny z rabatem (pdf)
Donice Iskra. Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Donice chodnikowe
Donice chodnikowe

Stylowe donice chodnikowe na drzewa i krzewy. Cztery rodzaje gałek wykończeniowych do wyboru. Kolor RAL. Nóżka wyposażona w miernik poziomu wody. Ruchome galwanizowane dno. Ścianki boczne ruchome, z blachy elektrocynkowanej i lakierowanej.
Opis i ceny z rabatem (pdf)
 
Ławeczki do donic chodnikowych
Ławeczki łączone donicami chodnikowymi

Ławeczki Estoril i Oslo łączone naszymi donicami chodnikowymi. Piękny wygląd i funkcjonalność. Ozdoba każdego deptaka, ulicy i parku.
Opis i ceny z rabatem (pdf)